dezynfekujemyo3

Biura

Praca w czystym, i zadbanym biurze to nie tylko przyjemność, ale również większa wydajność pracujących oraz spory komfort dla personelu.

Obecnie wszyscy kładziemy nacisk na bezpieczeństwo oraz ochronę zdrowia, dlatego warto przeprowadzać regularną dezynfekcję wszystkich pomieszczeń w biurach.
Pracujemy na wysokiej jakości środkach odkażających, aby zapewnić wszystkim bezpieczeństwo pracy oraz gwarancję usunięcia z newralgicznych powierzchni wirusów, grzybów i patogenów odpowiedzialnych za choroby.

Zarówno regularna jak i jednorazowa dezynfekcja to zminimalizowane ryzyko zakażeń.

Dlaczego warto skorzystać z usługi ozonowania?

W pracy spędzamy wiele godzin, dlatego bardzo ważne jest aby zadbać o zdrowie zapewniając świeże i czyste powietrze pracownikom.

Biurka, stoliki, komputery, telefony – to idealne miejsca do namnażania się szkodliwych dla zdrowia wirusów i grzybów. Dodatkowo korzystanie ze sprzętu obsługiwanego przez wielu pracowników niesie ryzyko roznoszenia zarazków.

Dzięki dezynfekcji pracownicy są mniej narażeni na infekcje dróg oddechowych, a ryzyko zachorowania znacznie zmniejsza się.

Kolejny pozytywny aspekt ozonowania to poprawa wizerunku firmy –
dobrze zdezynfekowane i bezpieczne biura przyciągają pracowników oraz kontrahentów.

Ozonowanie – oprócz tego, że jest zabiegiem trwale usuwającym bakterie i wirusy z każdego pomieszczenia, to także bezpieczna dla zdrowia metoda. Może z powiedzeniem zostać przeprowadzona tam, gdzie przebywa duża ilość ludzi, nawet tych z alergią.

Nasze usługi świadczymy całodobowo.
Call Now ButtonZADZWOŃ