dezynfekujemyo3

Placówki medyczne, apteki

Utrzymanie czystości w przychodniach medycznych nieco różni się od dezynfekcji innych miejsc. Tutaj higiena oraz odkażanie wymagają użycia zupełnie innych metod i zachowania ściśle określonych procedur.

Przychodnie, gabinety, apteki – to miejsca, gdzie pojawiają się osoby z różnymi chorobami oraz dolegliwościami. Doskonale wiemy, że osoby zajmujące się porządkami i dezynfekcją muszą przede wszystkim skupić się na zneutralizowaniu chorobotwórczych drobnoustrojów. Niebezpieczne dla zdrowia wirusy i bakterie gromadzą się na różnych powierzchniach: klamki, przyciski do wind i wiele innych.

Brak odpowiedniej higieny to nie tylko ryzyko dla pacjentów ale także zagrożenie dla wyniku przeprowadzanych badań.

Ozonowanie to profesjonalna i ekologiczna metoda zapobiegania infekcjom oraz zakażeniom we wszystkich placówkach medycznych, gabinetach zabiegowych oraz aptekach.

Placówki medyczne są wyjątkowo narażone na występowanie bakterii, grzybów i wirusów. Z tego względu konieczne jest zastosowanie skutecznych i bezpiecznych metod niwelujących ryzyko infekcji.

Ozon w przeciwieństwie do innych środków może być użyty na każdego rodzaju powierzchniach oraz na większości sprzętach. Dociera wszędzie – do każdej szczeliny, dzięki czemu skutecznie i trwale niweluje wirusy i bakterie nawet z miejsc trudno dostępnych.
Ozon nie tylko dezynfekuje pomieszczenie, ale również wyposażenie.

Jest bezpieczny dla wszystkich – dla alergików, osób starszych, dla dzieci.

Dodatkowo przyjemne i czyste powietrze z pewnością umili czas pacjentom i pracownikom.

Nasze usługi świadczymy całodobowo.
Call Now ButtonZADZWOŃ