dezynfekujemyo3

Salony fryzjerskie, kosmetyczne

Niezależnie od ilości klientów przebywających dziennie w Państwa salonach na jakość świadczonych usług na pewno będzie miał wpływ poziom czystości oraz jakość dezynfekcji.
Zabiegi kosmetyczne wymagają niezwykłej higieny pracy. Każdy klient oczekuje, że salon, do którego przychodzi będzie poddany odpowiedniej dezynfekcji – aby zminimalizować ryzyko zachorowania i infekcji.
Chorobotwórcze drobnoustroje gromadzą się wszędzie: na klamkach, krzesłach, podłogach, lustrach, fotelach i łóżkach, a w obecnej chwili każdy kładzie duży nacisk na ochronę swojego zdrowia.

Środki do dezynfekcji używane przez naszą firmę są bezpieczne i skuteczne w swoim działaniu, a przede wszystkim mają szerokie spectrum działania: zabijają bakterie, wirusy, drożdże, grzyby i spory.

Ozonowanie jest jedną z najlepszych metod dezynfekcji. Doskonale sprawdzi się w każdym rodzaju pomieszczeń.

Ozon dociera do wszystkich, nawet trudno dostępnych miejsc.
Ozonowanie jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym – nie wymaga użycia środków chemicznych – a więc nie ma ryzyka wystąpienia skutków ubocznych, czy reakcji alergicznych.
Po wykonanej usłudze w pomieszczeniach długo utrzymuje się zapach świeżego powietrza, co gwarantuje komfort wszystkim Państwa pracownikom i klientom.

Nasze usługi świadczymy całodobowo.
Call Now ButtonZADZWOŃ