dezynfekujemyo3

Salony tatuażu, piercingu

Tatuowanie oraz piercing od dawna cieszą się dużym powodzeniem. Na przestrzeni lat wzrosła świadomość dotycząca zasad higieny i bezpieczeństwa pracy. Wiele osób decyduje się na wykonanie usługi mając na uwadze profesjonalizm studia.
Chcemy ozdabiać swoje ciała, jednak w miejscach w stu procentach higienicznych. O ile sterylizacja narzędzi jest rzeczą oczywistą, musimy pamiętać, że dezynfekcji powinno podlegać wszystko: fotele, łóżka, poczekalnie, podłogi, a także ściany.

Niezwykle istotne jest dobranie odpowiedniego środka do dezynfekcji – nie tylko usuwającego drobnoustroje ale także bezpiecznego dla zdrowia klientów. Takie właśnie są nasze preparaty – skutecznie usuwają bakterie i wirusy, a dodatkowo są nieszkodliwe dla zdrowia.

Ozonowanie

Ozon – jako gaz o silnych właściwościach odkażających dotrze do miejsc niedostępnych dla płynnych środków dezynfekujących i skutecznie usunie wirusy, bakterie i grzyby.

Dodatkowo dzięki ozonowaniu na stałe pozbywamy się nieładnych zapachów, a po usłudze w pomieszczeniach utrzymuje się świeży zapach czystego powietrza.
Powyższe cechy ozonowania na pewno podwyższą komfort wykonywanej usługi dla Państwa oraz klientów.

Nasze usługi świadczymy całodobowo.
Call Now ButtonZADZWOŃ